8 veshjet e Armina Mevlanit në Javët e Modës në Milano dhe Paris

Dy javët e fundit ka qenë tepër intensive për blogeren shqiptare Armina Mevlani . Armina ka qenë e pranishme në Javët e Modës, fillimisht në Milano dhe pastaj në Paris ku ka ndjekur nga afër koleksionet e disa markave të njohura.

JAVA E MODËS: MILANO

Look 1- Veshja: Bluemarine; Syzet: Celine

Look 2: Xhinse: Levis, T-shirt R13

Look 3: Këmisha Roberto Cavalli; Pantallonat: I am Gia; Xhaketa pellush: Balenciaga; Syzet: Matrix

Look 4- Veshja: Laura Biagiotti

JAVA E MODËS NË PARIS

Look 1- Fustani: Alessandra Rich

Look 2- Bluzja: Vivienne Westwood, Çizmet: Raye

Look 3- Body: Wolford

Look 4- Veshja: Off-White

therebelheart.net

Previous ArticleNext Article