Këpucët e sheshta të 2019-tës: elegancë dhe prakticitet, modelet që ju duhen për të qenë “trendy“!!

Këpucët e sheshta, apo “ flat“ janë tendenca e stinës nëse disa prej influencueseve më të mëdha të rrjetit I preferojnë,  kjo dicka do të thotë. Ato mbeten të padiskutueshme si për pamjen, apo dhe për komoditetin. Po cilët janë modelet e këtij sezoni?

Këpucët e sheshta me majë katrore-  duhet t`i keni patjetër nëse doni të jeni “in“

Ato që njihen si “Mary Janes“, të ricikluara me shumë stil nga Chanel

Sandalet sportive, të konsideruara tabu prej dekadash , janë rikthyer dhe do të jenë në lojë për ca kohë

Këpuca “lëkure lope“ po i zë ngadalë vendin printit leopard

Balerinat në fakt, nuk u larguan kurrë!!

Shumë të preferuara sheshkat e zbukuruara me “guacka“

Ato me gisht janë prapë në mode dhe kjo na kënaq!!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article