Foto Paparac/ Bieta dhe Albani më të dashuruar se kurrë rrugëve të Tiranës

Prej më shumë se 10 vitesh ata po shijojnë historinë e bukur të dashurisë, frut i së cilës është djali Kroi Art i cili erdhi në jetë 2 vite më parë.


Alban Dudushi dhe Bieta Sulo duket se kanë përfituar nga koha e bukur e këtij fund marsi, për të bërë një shëtitje. Bordo.al fotografoi këtë mëngjes çiftin, të cilët të kapur dorë për dore e të veshur ‘casual’ duken më të dashuruar se kurrë.
Me siguri dy moderatorët kanë marrë një pauz nga e premtja në punë, për të konsumuar një kafe së bashku.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article