Modelja Afrona Dika na njeh me mamanë dhe zonja qenka më YLL se e bija!

Modelja Afrona Dika është e njohur për bukurinë e saj që spikat gjithmonë. E fejuara e këngëtarit Blero Muharremi, 26-vjeçarja me sytë e kaltër që pritet këtë vjeshtë të veshë vellon e bardhë gjithmon arrin të mbledhë mijëra pëlqime në fotot që publikon në Instagramin e saj.

Por duket se vëmendja e të gjithëve kësaj herë është përqëndruar diku tjetër! Afrona ka postuar një foto t ëmamasë së saj Arijetës dhe menjëherë mediat kanë zierë për bukurinë e zonjës në fjalë që duhet thënë se qenka jo vetëm si vajzë e re por versioni brun i Afronës ose më mirë të themi “më e mirë e ëma se e bija”.

“Mamaja ime e bukur” shkruan modelja nënë foto duke e shoqëruar dedikimin me një zemër e sigurisht duke marrë edhe aprovimin dhe komplimentët e ndjekësve për pamjen e nënës së saj.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article