Mami Emina, mbështetësja më e madhe në pasionin e së bijës!

Modelja shqiptare Emina Çunmulaj ka preferuar të jetë një nënë me kohë të plotë për të bijat dhe kohën më të madhe ajo ja kushton Ella-s dhe Mia-s.

Së fundmi vajza e madhe e Eminës ka shfaur një ineteres të madh për artet marciale, dhe mami është gjithmonë aty për ta mbështetur.

Modelja e njohur ka postuar në instastory disa video teksa ndodhet në orën e mësimit të së bijës, me profesorin e arteve marciale.

E veshur me kostumin karakteristik të këtij sporti, Ella duket shumë e ëmbël teksa shfaq një interest të madh për kursin që po ndjek së fundmi.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article