Ditët e fundit të shtatzanisë, Almeda Abazi e humb durimin!

Almeda Abazi është në fundin e pritjes së saj të ëmbël; së bashku me të shoqin, aktorin turk Tolgahan Sayisman, do të bëhen prindër të një djali, të cilit ia kanë gjetur dhe emrin, Efehan. Ajo ka postuar vazhdimisht foto nga shtatzania duket treguar gëzimin me të cilin po e presin së bashku me Tolgahanin fëmijën e tyre të parë. Por këto ditët e fundit, kur mendon se duhet të ndodhë nga casti në cast, duken shumë të gjata në momentin që e sheh se shenjat nuk po mbërrijnë. Kjo I ka ndodhur duket dhe ish Miss-it, që postoi një foto më barkun e rrumbullakosur, në krah të të cilës shkruante: “9-muajsh shtatzënë, hajde tani vogëlush!!”.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article