Pushime si të Blendi Fevziut!!Ja vendi i mrekullueshëm ku ka qëndruar!

Gazetari dhe moderatori i njohur i ka të gjitha mundësitë për të kaluar ca pushime luksoze; por ai duket preferon t`i shfrytezojë ato mundësitë për të kaluar pushime të bukura dhe te qeta, duke eksploruar e shijuar vende te ndryshme, që ofrojnë një bukur përrallore si kjo lagunë e jashtzëkonshme në resortin El Nido, në Filipine!!

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Blendi Fevziu (@blendifevziu) on

Ndërkohë që në fund të prillit ishte në Kigali të Ruandës!!!  Edhe pushime, edhe eksperienca të reja, edhe informacion, të gjitha në një këto për Blendi Fevziun!!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article