Propozimi i partnerit të Jonida Vokshit në një foto!

 

Lajmi i një jave më parë se Jonida Vokshi është në një lidhje, e madje marrëdhënia ka avoluar aq sa çifti është shumë pranë martesës, surprizoi jo pak publikun. Moderatorja dhe aktorja bukuroshe rrëfeu në Xing me Ermalin se prej disa kohësh po jeton një histori shumë të bukur dashurie  me aktorin dhe producentin nga Kosova Besnik Krapi.

Dhe ja tek shfaqet edhe momenti ku me siguri Besniku i ka propozuar Jonidës. Të ulur në një tavolinë, ndërsa po shijojnë nga një gotë verë, djaloshi fatlum I ka dhuruar unazën bukuroshes së ekranit, ndërsa detajet me siguri çifti do të vazhdojë t’i mbajë private.

Sigurisht që ajo i tha Po!

Vokshi rrëfeu se me Besnikun janë njohur gjatë xhirimeve të serialit “O sa mirë”, ku pranoi se nuk ka qenë dashuri me shikim të parë, por ndjenja filloi të rritej dalëngadalë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article