Zyrtarisht burrë e grua! Martohen në fshehtësi Alban Skënderaj e Miriam Cani

Pas 12 vitesh bashkë, çifti i njohur Miriam Cani dhe Alban Skënderaj i kanë thënë zyrtarisht “PO” njêri-tjetrit.

Larg syze të publikut dhe në fshehtësi të plotë dyshja është martuar më 7 Maj të këtij viti teksa ndodheshin me pushime ne Maldive. Në  ceremoni ka qenë e pranishme edhe vajza e tyre Ameli tashmë 3-vjeçare.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article