Depresioni pas lindjes nuk kursen as Meghan Markle; përzë dadon e Archie!

Vetëm dy javë pas lindjes, duket se depresioni pas lindjes nuk ka kursyer as Dukeshën e Sussex! Mediat britanike shkruajnë se Meghan është shumë e fiksuar pas Archie dhe nuk dëshiron që askush të kujdeset për të.


“Meghan do të kontrollojë çdo gjë.Thjesht nuk mund ta lërë Archie-n vetëm me askënd. E shpërfill ndihmën e të tjerëve. Nuk lë askënd të kujdeset me të përveçse vetë.”

Dailymail shkruan se dado e vogëlushit ka dhënë dorëheqjen, ndërsa nëna e Meghan, Doria është larguar nga vila Frogmore dhe ka fluturuar drejt shtëpisë së saj në Los Angelos.

Previous ArticleNext Article