Ka vetëm 1 emër nëse doni të pushoni në Jug! Dhe vera fillon këtë fundjavë

Harrojini shirat! Vera dhe temperaturat e larta kanë vendosur të vijnë më në fund për të na drejtuar drejt një vere të nxehtë që na shtyn të udhëtojmë drejt plazheve dhe Jugut magjepsës të vendit.

E nëse ka një vend që duhet patjetër ta vizitoni është bregdeti magjik i Palasës.

Kjo fundjavë do të jetë më shumë se argëtuese me nisjen zyrtarisht të sezonit të verës në Green Coast e në Nazar Beach, Të shtunën më 8 Qershor përjetoni një ritual perëndimi ndryshe nën ritmin e mystic beats të Anatolian Sessions.

Mos mendoni se festa mbaroi me kaq, përkundrazi! Festa vazhdon edhe ditën e Dielë, datë 9 Qershor me të tjerë të ftuar specialë Aleksandra Duenden dhe Sonjia Pavlican, të cilat do të dhurojnë emocione të paharrueshme për të gjithë.

 

View this post on Instagram

 

Sun is up! Come and join us ..#NazarBeach #NazarSummer #BohoStyle #NazarSunset #Party #BeachLife #PalaseBeach

A post shared by Nazar Beach (@nazar_beach) on

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article