“Kur poston Arbana, ti sikur tallesh..“: Xhemi i kthehet ndjekëses, e lë pa koment!

Këtë tashmë e dinë të gjithë, Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu janë shoqe të ngushta!  Ato nuk ngurrojnë ta tregojnë marrëdhënien e tyre të vecantë edhe përmes fotove të postuara në rrjetet sociale. Por duket se jo të gjithë binden nga ajo që shohin. Madje, një ndjekëse pretendon se Xhemi nuk I bën Arbanës komente prej shoqeje të vërtetë.

“Se ça bën ca komente ti mi Xhemi. Gjithmonë sa herë poston Arbana ti dukesh sikur tallesh me thënë që ja shkruajta meqenëse të kam shoqe s’të lashë pa shkruar gjë. Këto komentet e tua s’i hyn në punë asnjë shoqeje”, ka shkruar ajo. Por Xhemi nuk  e la pa ia kthyer përgjigjen flakë për flakë. “Ti se di sa në punë me hyn ky komenti jot për shembull”, I tha ajo fanses së mikeshës së vet.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article