Psikologia e njohur shqiptare bëhet nënë për herë të dytë!

 

Familja e Denada dhe Arben Skënderi është bërë sot nënë për herë të dytë. Çifti ka mirëpritur në jetën e tyre djalin, të cilin e kanë quajtur Sebastien.

“Sebastien erdhi në jetë! Falenderoj Zotin që të dy jemi mirë. Lavdia i takon atij”; ka shkruar psikologia e njohur në rrjetin social facebook teksa na njoftuar për ngjarjen e bukur nëpërmjet një foto ku duket dora e të porsalindurit.

Denada është e martuar me muzikantin Arben Skënderi dhe janë prindër edhe të një djali tjetër 7 vjeçar të quajtur Samuel.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article