Joni kujdeset për mami Albanën në plazh, ja cfarë bën vogëlushi!

Me të mbyllur emisionin, Albana Osmani nxitoi të shijonte disa ditë pushimesh jashtë kufijve, për t`i vazhduar paskësaj në jugun e Shqipërisë. Përmes fotove të postuara, moderatorja na ka treguar disa momente shumë të ëmbla me të birin, Jonin, me të cilin e ka treguar prej kohësh se ka ndërtuar një marrëdhënie shumë speciale.

Pas shkëputjes nga puna, padyshim këto janë caste të vyera për ta kaluar së bashku. Dhe sesa mirë shkojnë të dy, këtë e pamë edhe nga kujdesi që Joni tregonte për të ëmën në plazh, duke e lyer me krem dielli!!

Ndërkohë, si padashje, pamë nga këto foto se Albana paska edhe një tatuazh në pjesën e fundshpinës, të cilin ia mbulojnë zakonisht rrobebanjot!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article