Këto janë 4 sandalet më të rehatshme për këtë verë

Lehtësojini punë vetes suaj me blerjen e sandaleve duke i hedhur një sy propozimeve që ju vijnë nga blogeret dhe influencueset e modës. Këshillat e radhës i referohet sandaleve me lidhje që janë më të përshtatshmet për këtë verë.

Në galerinë e mmëposhtme do të gjeni 4 llojet e sandaleve që duhet të keni në garderobë duke nisur nga ato më të rehatshmet për në përditshmëri e deri tek ato që mund të vishni në mbrëmje.

1- Sandalet e njohur si ‘velcro sandals’ janë sandalet më në modë të kësaj vere dhe më të qarkullurat në Instagram

2- ‘Strappy sandals’: sandalet me rripa të hollë, katrore përpara dhe tajë të shkurtër mesatare.

3- Shapka lëkure: Një palë shapka lëkure gjithmonë do të duket luksoze e të shtrnjta pak rëndësi ka se ku i blini.

4- “Flip-flops”: shapkat me gisht që falë blogereve skandinave po kanë një rikthim të bujshëm në modë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article