Ledri Vula feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush artisti

Ledri Vula feston sot ditëlindjen e tij dhe moshën e ka zbuluar vetë në një foto të publikuar në llogarinë e tij në Instagram. “33”, shkroi ylli i muzikës nën foto duke mbledhur me qindra urime dhe komente në këtë ditë të rëndësishme.

 

View this post on Instagram

 

33?

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

I lindur më 10 korrik të 1986, Ledri prej vitesh është shumë i angazhuar dhe aktiv në karrierën e tij. Ai ka krijuar dhe sjellë për publikun një sërë hitesh dhe është një ndër këngëtarët më të kërkuar në koncerte dhe kluve ku ka shqiptarë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article