Aktorja shqiptare ankohet se ka vënë bark, cfarë i thonë fansat!

Aktorja e “Duplex”, Eliona Pitarka, ka tërhequr vëmendjen me pamjen e këndshme të saj, dhe format mjaft joshëse. Fotot e postuara në profilin e saj në Instagram janë kthyer në magnet komentesh admirimi. Megjithatë, Eliona së fundi, është ankuar për peshën.

“Se si dreqin ve kaq shume bark gjate veres une, se marr vesh. Une fundja maksimumi 8-9 vakte ne dite ha.  Hej zot!, ka shkruar ajo duke I shtuar ankesës edhe disa doze humori.

Po me doza të tilla I kthehet dhe një ndjekës: “Provo të ulësh ritmin e të ngrënit deri në 10-12 vakte dhe do shikosh rezultate të kënaqëshme“, thotë ai me shaka, ndërsa të tjerë mendojnë se duket shumë mirë ashtu sic është.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article