Fjoralba Ponari qenka gallatë!!! Moderatorja tregon “prapaskenat“ e emisionit!!!

Jemi mësuar ta shohim disi më serioze në prezantimet e saj, por Fjoralba Ponari na tregon se di të jetë edhe super “gallatë“ dhe këtë e bëri përmes një videoje, ku shihen disa momente nga xhirimet e emisionit “ Ora e Tiranës“.

Fjoralba, sic thotë dhe vetë, ka nxjerrë në pah aty “ natyrën e saj të vërtetë“! E cila, meqë ra fjala, na pëlqen shumë!!!

 

View this post on Instagram

 

Momentet Funny nga @oraetiranes ? Shihemi ne shtator ?

A post shared by Fjoralba Ponari (@fjoralba.ponari) on


Edhe pse impenjative, kjo ka qenë një eksperiencë e bukur për moderatoren, të cilën do ta shohim të rikthehet sërish në shtator me këtë emision. Fjoralba është goxha e angazhuar këto kohë, sepse drejton njëkohësisht edhe programin “E diell`, po në Top Channel, bashkë me Edi Manushin dhe Nevina Shtyllën.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article