Më e dashuruar se kurrë! Ia thotë ‘troç’, Arbana Osmani sapo i vuri vulën romancës me Eduart Grishajn

Fjalë të hedhura aty këtu, komente e ngacmime, foto paparazzi nëpër rrugë por Arbana Osmani ende nuk e pranonte romancën që ka nisur prej muajsh me regjisorin e emisionit të saj “Dua të të bëj të lumtur”, Eduart Grishaj.

Por ndonëse nuk pranon të pranojë lidhjen e re pas divorcit me ish-bashkëshortin, moderatorja i ka vënë vulën gjithçkaje me komentin më të fundit që ka lënë në foto e partnerit të saj të ri. “Më mungon”, i shkruan 36-vjeçarja të dashurit të saj më të ri në moshë duke marrë mbrapsht komentin e tij “Gjithashtu më mungon edhe ti”.

E gjendur me pushime në Turqi me djalin 4-vjeçar Jonin dhe anëtar të tjerë të familjes, prezantuesja e “Top Channel” duket se ndjen mungesën e të dashurit të saj, me të cilin i kaloi pushimet në fillim të muajit qershor në Mykonos. Në fakt Grishaj vijon të hedhë foto e video nga Mykonos, fiks në të njëjtat vende ku i postoi edhe Arbana 1 muaj më parë, ndoshat për të fshehur gjurmët se kanë qenë bashkë, e për të krijuar idenë se Eduarti ëhstë momëntalisht në Mykonos. Një tjetër aludim mund të jetë se Eduarti gjendet me familjen e Arbanës në Turqi dhe kërkon të heqë vëmendjen nga kjo prezencë që lë të kuptohet se lidhja është bërë serioze dhe familjare dhe poston foto të vjetra.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article