Leonora Jakupi pranon publikisht për herë të parë lidhjen e dashurisë, po cfarë thotë për dasmën!

Këngëtarja e njohur kosovare ka qenë gjithmonë mjaft hermetike në lidhje më jetën e saj private. Ndaj ishte deri diku befasi rrëfimi I hapur I saj se është prej disa vitesh në një lidhje dashurie, e cila duket të jetë e konsoliduar, të paktën kohëzgjatja këtë tregon.

Leonora tregoi për Mirage se është mjaft e lumtur me partnerin që ka në krah. Po cfarë mendon për dasmën?

Unë nuk e kam të domosdoshme të firmos letra për t’i dhënë një emër lidhjes sime. Rendësi ka që jam e lumtur me personin që kam në krah. Ndërsa dasmën nuk e kam qejf, pasi më duket sikur kënaqen më shumë të ftuarit se çifti. Nëse do e bëj, këtë vit ose më vonë do jetë diçka e vogël dhe familjare”, është shprehur ajo.

Previous ArticleNext Article