Fustani “nude“ i Angelina Jolie që i bëri të gjithë të flasin për të!!

Fituesja e cmimit Oskar, këtë radhë ishte  për një dalje vajzash me të bijat e saj, Zahara dhe Vivienne. Aktorja 44 vjecare kishte preferuar një veshje praktike, por së cilës përsëri eleganca nuk I mungonte: një fustan të gjatë ( që të kujtonte tunikat greke), ngjyrë nudë e të mbledhur me rrip në mes. Në pjesën e pasme, ai varej I lirshëm, ndërsa shkonte shumë me cantën klasike ngjyrë kafe e syzet e mëdha tip “Jackie-O“.

Vetëm tre ditë më parë, Angelina kishte shkëlqyer në Comic Con me një fustan të zi elegant nga Jen Rade, kombinuar me një palë këpucë stiletto të së njëjtës ngjyrë, e të parënduar me shumë aksesorë, vetëm me një palë vëthë të thjeshtë dhe kaq!

Previous ArticleNext Article