Më e mirë e ëma se e bija? Mamaja e Rita Orës duket super me rrobebanjo!!!!

Rita Ora është duke kaluar pushimet në Malibu me prindërit. Por vëmendjen në postimet e saj nga plazhi, këtë radhë e ka marrë më shumë e ëma, Vera. Rita është mjaft në formë dhe këtë e dimë, por edhe nëna duket shumë mirë me rrobebanjo.

“Familja nuk është vetëm një gjë e rëndësishme, është gjithçka”, ka qenë komenti I Verës në krah të fotos ku shihet Rita me të atin.

Nëna e Orës ka përfunduar në mediat rozë edhe më parë për fizikun e saj të admirueshëm.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article