Me fustanin me pika, anëtarja e familjes mbretërore rrëmben vëmendjen në dasmën e kushëririt!!!

Gjithë vëmendja duhet të ishte tek nusja dhe dhëndri, por ishte e pamundur që Charlotte Casiraghi, mbesa e Grace Kelly-t të mos binte në sy më bukurinë e thjeshtë të saj, dhe pamjen që ia vlen të kopjohet!!! Charlotte guxoi me stilin e viteve `60, me fustanin e shkurtër, të zi me pika të bardha që I jepte një pamje edhe më rinore, kombinuar me këpucë të bardha e flokët e kapur thjesht. E bardhë dhe canta, dhe duket shumë bukur!

Me zgjedhjen e bërë duket ishte në linjë me trendin e sezonit, pikat, që janë tejet të preferuara këtë moment.

Charlotte, edhe në dasmën e vet u shfaq mjaft e thjeshtë, por shumë elegante dhe e kombinuar me mjaft hijeshi!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article