Amal Clooney nuk resht së befasuari, i lë të gjithë gojëhapur me fustanin e fundit, pak më të “guximshëm“ se të tjerë deri tani!

Amal Clooney, e njohur tashmë nga të gjithë si bashkëshortja e yllit hollivudian George Clooney, si nje avokate mjaft e zonja e të drejtave të njeriut, por edhe si një ikonë stili dhe elegance, nuk gaboi as me përzgjedhjen e radhës, që ishte disi më delikate. Kjo për faktin se cifti I famshëm do të darkonte me një stiliste shumë të njohur, Stella McCartney dhe partnerin e saj. Për darkën e vecantë në brigjet e liqenit Como, Amal kishte zgjedhur  një fustan ngjyrë rozë me thakë1.377 dollarësh,  I cili në fakt ishte mjaft elegant, kombinuar me vëthë të gjatë në të njëjtat nuance dhe një çantë të dizenjuar nga Gabriela Hearst.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article