Kim Kardashian sapo përcaktoi ngjyrën e flokëve të kësaj vere dhe është e adhurueshme!

Kim Kardashian ka ndryshuar ngjyrën e flokëve. Influencuesja ka publikuar mëngjesin e së enjtes një foto dhe ajo që ra menjëherë në sy në look-un ishte fakti se ajo kishte çelur flokët e saj.

Duke ruajtur rrënjën e saj të errët, ylli i “Keeping Up With The Kardashians”  ka çelur ato me nuanca të lajthisë që vijnë në formë e Highlight-eve edhe më të çelura në pjesën e poshtme, te majat.

Gjatësia e flokut i kalon shpatullat, është prerje e drejtë dhe pa shkallëzim, gjithashtu një model ky që 38-vjeçarja sapo ia prezantoi botës.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article