“Ne pranojmë”; aktori i njohur i jep fund beqarisë!

 

Ndonëse janë prindër të dy vajzave, aktori i famshëm i Hollywood Dwayne Johnson dhe partnerja e tij Lauren Hashian, deri ditën e djeshme nuk kishin  lidhur kurorë.

Çifti vendosi të martohet pas 12 vitesh lidhjesh, nëpërmjet një ceremonie private ky dyshja i thanë Po njëri tjetrit në ishujt Hawaii. Aktori i “The rock” ka ndarë lajmin e madh me 154 milion ndjekësit  e tij në Instagram kur teska ka postuar disa imazhe nga dasma ai shkruan:

“Po duam”

47 vjeçari dhe bashkëshortja e tij 34 vjeçare u takun për herë të parë në vitin 2006 teksa po xhironin filmin “The game plan” kohë kur Dwayne ishte i martuar me bashkëshorten e tij të parë. Ne vitin 2007 ai u divorcua nga Dany Garcia për të nisur romancën me atë që është sot nëna e dy vajzave të tij.

Previous ArticleNext Article