“Grimca më e fuqishme e dashurisë”; një muaj pas lindjes, Rona Nishliu poston të bijën!

Një muaj më parë këngëtarja Rona Nishliu përjetoi për herë të parë ndjesinë e bukur e të bërit nënë, teksa së bashku me bashkëshortin Florin çifti mirëpritën në jetën e tyre vajzën Noa.


Teksa artistja po jeton me siguri periudhën më të lumtur e të ëmbël të jetës së saj, pak çaste më parë në rrjetin social instagram, mami Rona ndau me ndjekësit njē copëz nga lumturia e saj.


Doçka e vogël e Noas sapo doli në instagramin e mamit, shoqëruar me diçiturën:
“Grimca më e fuqishme e dashurisë”


Dhe ne i japim plotësisht të drejtë!

Previous ArticleNext Article