Horoskopi ditor, e enjte 22 gusht 2019

Dashi

Miq të Dashit, sipas Paolo Fox, e enjtja juaj do të jetë shumë interesante, veçanërisht për sa i përket dashurisë. Do të filloni të vendosni tullat e para për një vendim të rëndësishëm në të ardhmen e afërt dhe ndërkohë do të organizoni edhe diçka të këndshme për fundjavën. Sidoqoftë, yjet ju bëjnë thirrje të mos shpenzoni shumë.

Demi

Edhe ju të Demit do të jetoni një të enjte shumë pozitive, në kontrast të ashpër me pjesën tjetër të javës, gjatë së cilës keni pasur shumë kunguj nën sqetull. Yjet më në fund do të jenë në anën tuaj dhe gjithashtu do t’ju japin një dorë për të patur më shumë sukses në punë. Lajm i mirë në marrëdhënie: mund të keni takime shumë interesante.

Binjakët

Sa dyshime, miq të Binjakëve, veçanërisht sa i përket historisë së dashurisë me partnerin. Kohët e fundit personi pranë jush ka pasur sjellje që ju kanë paralajmëruar, por deri më tani nuk keni qenë në gjendje të flisni. Mbase ka ardhur ai moment: me dialogun e duhur mund të zgjidhni gjithçka.

Gaforrja

Miq të Gaforres, ditën e enjte 22 gusht 2019 do të bënit mirë të kujdeseni për njerëzit që me të vërtetë ju duan, dhe jo ata që nuk janë të sinqertë me ju, ose më keq, që i keni takuar në internet. Mundohuni të lidheni më mirë me të tjerët dhe kushtojini vëmendje dashurisë. Ju jeni shkëlqyeshëm në punë, por nuk jeni aspak të lumtur.

Luani

Luani do të bekohet me fat nesër: yjet do të jenë dashamirës, por këshilla nuk është ta teproni. Ndonjëherë nuk është mirë të presësh shumë nga vetja dhe të tjerët. Në dashuri, do të jetë një ditë e paparashikueshme, veçanërisht nëse jeni beqarë. Lajm i mirë për punën, veçanërisht nga pikëpamja ekonomike.

Virgjëresha

Miq të Virgjëreshës, në periudhën e fundit ju tërhiqeni tërësisht nga një histori dashurie që ju ka mërzitur realisht. Eshtë bukur të shijosh fazën e parë të një marrëdhënieje, por mos harroni miqtë dhe familjen tuaj. Ata prej jush që janë fejuar për një kohë të gjatë po mendojnë të jetojnë së bashku ose për një martesë: është koha e duhur për të hedhur hapin.

Peshorja

Peshorja në këtë të enjte 22 gusht 2019 do të duhet të rishikojë disa projekte, në të cilat ka investuar kohë, energji dhe para. Për momentin, përpjekjet tuaja nuk kanë marrë shpërblimet për të cilat po shpresonit, por ende nuk është koha për të hequr dorë. Në familje, kujdes nga shumë debate. Shtyni në kohë përplasje të ndryshme.

Akrepi

Hëna nesër do të jetë në kundërshtim të plotë me ju të lindurit në shenjën e Akrepit. Yjet ju këshillojnë të vazhdoni me shumë kujdes, për të mos rënë përsëri në spiralen e trishtimit dhe gjendjes shpirtërore, nga e cila keni dalë me zell për disa ditë. Keni diçka për t’i thënë një shoku, me të cilin keni gabuar, por kjo nuk është koha për të debatuar.

Shigjetari

Sa tensione për ju të Shigjetarit. Me familjen, me disa miq, madje edhe me kolegët në punë. Por problemi është tek ju. Kohët e fundit ju jeni të padurueshëm dhe të ndjeshëm, ndoshta sepse nuk mund të rrëzoni një zhgënjim të madh në dashuri. Mundohuni të shpërqendroheni dhe të argëtoheni.

Bricjapi

Miq të Bricjapit, ju keni qenë shumë të zhytur në vetvete kohët e fundit. Ju keni shmangur zhytjen në aventura dhe projekte të guximshme, sepse keni preferuar qetësinë. Por tani ju keni ndryshuar: ju doni të guxoni dhe yjet ju nxisin ta bëni nesër, më 22 gusht 2019. Mundësi të mira në dashuri për beqarët.

Ujori

Këtë të enjte nuk do të jeni në formë, ju të Ujorit. Do të shkoni në punë, por nuk do gjeni kohë të shkoni në shtëpi për të pushuar. Nga pikëpamja profesionale, në fakt, nuk jeni të kënaqur: do të dëshironit të ndryshoni vendet e punës, por në këtë moment është e vështirë të gjesh alternativa të vlefshme. Për zgjedhjen përfundimtare, prisni mbërritjen e vjeshtës.

Peshqit

Një e enjte shumë pozitive po hapet për Peshqit, mbi të gjitha sepse do të jeni ju që do të jepni një lajm të shkëlqyeshëm për një person shumë të veçantë. Kuptoni se jeni shumë më të lumtur sesa kur merrni ju vetë njoftime të rëndësishme. Ndërkohë, nuk ka mungesë zemërimi dhe zhgënjimi në punë, por për momentin ju preferoni të mos mendoni për këtë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article