U përfol për probleme mes tyre, cfarë tregon fotoja e fundit e Marinës dhe Getoarit!!!

A ka një krizë në marrëdhëniet mes tyre?

Në mediat rozë, u përfol për dicka të tillë. Shkaku, sic thuhet, ishte xhelozia e Getoar Selimit, që mendohet ta ketë mbajtur Marinan Vjollcën larg ekranit këto kohë, ndërsa tani po diskutohet rikthimi I saj e pikërisht ky mund të jetë kthyer në moment tensionesh.

Pse u mendua kjo? Po sepse kishte ca që nuk po postonin foto e nuk I bënin “like“ njëri tjetrit. Pa thënë asgjë sidoqoftë, cifti e tregoi përmes një fotoje të thjeshtë se martesa shkon për bukuri, dhe se thashethemnaja, tani po, mund të largohet!

Previous ArticleNext Article