E fundit: Robert Berisha pranon ndarjen nga Nora Istrefi!

Prej javësh kanë qarkulluar zëra se këngëtarja Nora Istrefi është ndarë nga bashkëshorti Robert Berisha, por deri pak çaste më parë dyshja nuk preferun të bënin asnjë deklaratë rreth këtyre thashethemeve.


E në fakt duket se lajmi i ndarjes nuk qenka aspak thashethem, pasi vetë Roberti ka pranuar ndarjen nëpërmjet një postimi në isntagram ku shkruan:

“Portale te nderuara dhe ju fansa! Ju kom premtu qe keni me mar vesh prej meje e skeni nevoj mu lodhë e me kliku ne qdo titull qe e bojn portalet..
Osht punë e tyne dhe mjeshtri e gazetarve qe din me nxer asi tituj..Unë edhe Nora nuk jemi mo bashk,por tan jetën do jemi babi dhe mami i Renees loqkës tonë..? dhe shokë të mire deri ne vdekje..nese nuk ka mo dashni mes nje qiftit,nuk dmth me bo armik e mja kthy shpinën..bonuni pozitiv e keshni sa ma shum edhe respektojeni edhe qato qe sju don te miren se sen sbohet ? permes kti postimit @noraistrefi e falenderoj shum qe ma ka pru ne jetê nje fëmi si Renee…edhe shum kujtime te bukra prej 2006..Noriq -Tkom borxh tan jetën ? I wish you all the best”


Çifti i dha fund kështu marrëdhënies 13 vjeçare, nga e cila ka një vajzë të quajtur Renee.

Previous ArticleNext Article