“Stili“ është tek detajet: Kendall Jenner është e veshura më mirë këtë javë!

Kendall Jenner I kapi majat e famës kur ishte vetëm 12 vjec falë reality show-t “ Keeping Up with the Kardashians“, I transmetuar deri në 2017-tën.

Sot, 23 vjec, supermodelja është një personazh televiziv, por vëmendja që tërheq patjetër përfshin edhe stilin e veshjes. Kendall u shpall e veshura më mirë e javës, dhe ja kombinimi I saj:

 

Këmishë e thjeshtë, model klasik me mëngë që vijnë pak të hapura në fund e një ngjyrë bojëqielli të ëmbël

Cantë krahu elegante ( Prada) me zhinxhirë dhe në ngjyrën e pantallonave të bardha dhe mjaft të shkurtra, me bel të lartë

Dhe atlete po të bardha, jo shumë te mëdha e shkëlqim apo temina, super të thjeshta.

Thjesht dhe bukur, apo jo?

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article