Afërdita Dreshaj nxjerr foton pa grim, dhe u befasuam!!!

Është një nga modelet më të bukura shqiptare, me tipare dhe një trup për tu admiruar. Afërdita Dreshaj, që prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara, është duke shijuar jetën martesore në krah të sportistit cek Jakub Kindl.

Martesa sikur ia ka prirë edhe më shumë bukuroshes shqiptare, të cilën e kemi parë përherë të kuruar në maksimum. Por si duket Afërdita pa grim? Modelja ia fashiti kureshetjen fansave me një foto të postuar në rrjetet sociale ku shihet fare e pagrimuar, pasi sapo ka dalë nga një trajtim bukurie, dhe duket mjaft mirë edhe pa make up!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article