Sondazh/ Cila e dogji instagramin; votoni trupin më HOT të kësaj vere!

Verës po i vjen fundi, e bashkë me të edhe fotove me bikini që kanë ‘djegur’ instagramin gjatë gjithë muajve të stinës së nxehtë. E ndërsa presim  që vjeshta të trokasë, le të kthehemi edhe një herë tek fotot e plazhit të disa prej vajzave më seksi të showbiz-it shqiptar, dhe të gjithë bashkë të votojmë trupin më HOT të verë 2019.

Konkurenca është e fortë, ndaj edhe zgjedhja do të jetë e vështirë!

Si gjithmonë bordo.al ka një dhuratë për fituesen!

Previous ArticleNext Article