Meghan Markle merr vendimin ekstrem, babai i saj nuk do ta takojë kurrë Archie-n!!!

Gjërat qenka përkeqesuar akoma edhe më shumë mes Meghan Markle dhe të atit, Thomas. Dukesha e Sussex-it raportohet së fundi të ketë marrë një vendim drastik: I ati nuk do ta takojë kurrë djalin e saj, Archie-n.

Thomas këtë fundjavë ishte ankuar përsëri për të bijën me mediat, dhe kjo ia vuri kapakun durimit të Meghanit. Tani shanset që ai të takojë nipin kanë shkuar në zero, e ajo nuk e ka ndërmend të afrohet me të atin. “ Është një situatë e veshtire edhe për të, por I duhet të mendojë në radhë të parë për të shoqin dhe të birin“, thanë burime pranë 38 vjecares, që duket shumë e vendosur këtë radhë në qëndrimin e saj!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article