E lyer apo jo? Ja si shkon Eva Longoria në palestër!!

Eva Longoria, aktorja aq e dashur e serialit “ Shtepiaket e dëshpëruara“ u bë nënë për herë të parë në moshën 43 vjece, dhe mori mjaft kile gjatë shtatzanisë. Edhe pas lindjes, Eva nuk nxitoi t`I hiqte menjëherë, por zgjodhi ta bënte këtë gradualisht, përmes dietës dhe stërvitjes së moderuar.

Ndonëse në fillim u duk e vështirë, ajo së fundi është shfaqur në publik me një fizik për tu admiruar.

Përmes një videoje të hedhur në Instagram, aktorja tregoi se një pjesë e mirë e suksesit që pati në përpjekjet për një rikthim në formën e mëparshme, I detyrohet stërvitje ( madje me pesha të rënda). Aty Eva tregoi gjithashtu fytyrën reale të një femre që në palestër ka shkuar “për punë“ e jo për afishim: e palyer , me flokët e kapur në mënyrë të crregullt shpejt e shpejt dhe me djersë nga sforcimi, Eva ishte imazhi I natyrshëm I asaj cfarë pretendohet të shohim në palestër, larg grimit dhe pispillosjes që kemi pare se ne disa raste, nuk mungon.

 

View this post on Instagram

 

Short week so let’s get it in! ??

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article