Dhurata e Krenarit për ditëlindjen e Luanës, paska qenë marramendëse!

Më shume sesa ditëlindje, festa e “cmendur“ e Luanës në Dhërmi I ngjasoi një dasme, aq shumë ishte shpenzuar në një nga klubet verore atje për këtë ditë të vecantë të moderatores. Që mbushi 28 vjec, këtë e mesuam nga shkrimi në dekorin luksoz ku shndërisnin dritat e neonit e trëndafilat, e me të cilin, Luana mimetizohej krejtësisht falë fustanin të celët plot shkëlqim dhe sensual që kishte zgjedhur të vishte për këtë rast!

Veshja e kishte ndihmuar padyshim protagonizmin e saj në festën madhështore.

I pranishëm në këtë ditë të rëndësishme të moderatores ishte biznesmeni I shumëpërfolur si I dashuri I saj prej disa vitesh, Krenar Cocaj.

“ Panorama Plus“ thotë se ka qenë pikërisht që ka paguar për cdo gjë, duke e shndërruar këtë natë në një “ëndërr` për Luanën, ashtu sic donte ajo. Një goxha dhuratë, apo jo?

 

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article