Vajza e Cindy Crawford një klonim i nënës së saj!

Kaia Gerber ka festuar 18 vjetorin e lindjes, e duket se tema që ka zgjedhur për festën e ditëlindjes ka qenë ‘look-u’ i viteve 90′!

Tashmë në moshë madhore, Kaia ka dashur të vishet se ikonat e atyre viteve; përshembull si nëna e saj, supermodelja Cindy Crawford.


Vajza e yllit të pasarelave ka risjellë edhe një herë ‘outfit-in’ që Cindy veshi 27 vite më parë në “Video Music Awards”!


Një fustan nga shtëpia e modës Versace, u bë edhe zgjedhja e Kaias në festën e 18 vjetorit të saj, dhe ngjashmëria me të ëmën është mbresëlënëse.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article