E bija ulet në bankat e shkollës, ish-bashkëshorti i Eneda Tarifës i bën dedikimin special

Eneda Tarifa i dha fund martesës me ish-bashkëshortin e saj, muzikantin Erjon Zaloshnja dhe nga martesa e dyshes erdhi më jetë edhe vajza Aria.

Ditën e sotme vogëlushja ka nisur një hap të ri e të rëndësishëm në jetën e saj, pasi është ulur për herë të parë në bankat e shkollës.

Ky moment kaq i rëndësishëm i të bijës sigurisht ka emocionuar edhe babi Erjonin, që si rrallë herë ka bërë një dedikim special në Facebook.

Kjo është Aria Zaloshnja dhe sot filloi rrugën e mundimshme të jetës”, shkruan artisti në foton e vajzës së ulur në bankën e saj të shkollës.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article