Ndahet nga jeta në moshën  43 vjeçare producenti i VIP-ave!

Një lajm i hidhur vjen këtë të hënë për biznesin e muzikës botërore. Producenti i njohura që ka qëndruar pas suksesit të artistëve të njohur botëror, është ndarë nga jeta në moshën 43 vjeçare.

Michael James Ryan i tha lamtumirë kësaj bote, për shkake që ende nuk bëhen me dije zyrtarisht, por që familjarët e artistit kanë bërë me dije se Michael ishte diagnostikuar me tumor në tru.

Busbee ishte një muzikant dhe producent i famshëm, i cili kishte punuar gjatë karrierës së tij me emra të mëdhenj të industrisë si Maren Morris, Garth Broks, Lady Antebellum, Keith Urban, Florida Georgia Line, Pink, Shakira, Christina Aguilera apo Jonas Brothers.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article