Brenda shtëpisë gjigande 3 milion dollarëshe të këngëtares shqiptare në Hollywood

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha është banorja më e re në lagjen e VIP-ave në Hollywood. Sipas mediave, mësohet se Bebe ka blerë një vilë në lagjen “Hollywood Hills” që i ka kushtuar plot 3 milion dollarë.

Nga fotot e vilës shihet se ajo ka një dhomë të madhe ndenjeje, dy dhoma gjumi për mysafirë, dy banjo, një verandë me super pamje dhe ambiente të tjera për t’u ndier i relaksuar në maksimum.

Siç është shprehur edhe vetë Bebe, gjithçka është arreduar plot shije nga dizenjues profesionistë duke qëndruar brenda shijeve të saj.

 

 

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article