Miriam Cani tregoi unazën e martesës, dhe ne u bëmë xheloze!

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj lidhën kurorë vetëm përpara pak muajsh në  Maldive; ceremonia ishte private dhe shumë pak detaje nxorri cifti në publik për të.

Por së fundi, Miriami na tregoi dhe dicka tjetër: unazën e saj tejet elegante të martesës, me një gur të bardhë që shkëlqen!

 

View this post on Instagram

 

Who cares baby, I think I wanna marry you ?

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on

Këngëtarja është në pritje të fëmijës së saj të dytë. Çifti i njohur dha lajmin e ëmbël, gjatë koncertit recital të Alban Skënderajt në Prishtinë. Një periudhë mjaft e bukur kjo Miriamin, e cila duket qartë që po e shijon kaq shumë, ndërsa rrezaton lumturi në cdo foto që poston!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article