Valbona Selimllari sfilon bashkë me vajzën, Vivien, dhe na i shkriu zemrat!

Valbona Selimllari shkëlqeu në pasarelën e Class Fashion Show; me një fustan të gjatë madhëstor në ngjyrë nudë, ish Miss-I tregoi edhe një herë sesa shumë e meriton atë titull. Por edhe më shumë hijeshinë ia shtoi vajza, Vivien, e cila iu bashkua të ëmës në sfilatë, me një fustan të përshtatur për trupin e saj, por që ishte një mini-kopje I atij të Valbonës.

Një matchy-matchy I mrekullueshëm, që rrëmbeu duartrokitjet e publikut. Vivieni dukej “ e lindur për këtë punë“, me qëndrimin dhe ecjen, vogëlushja tregoi se e kishte shumë të natyrshme performancën në skenë!

 

View this post on Instagram

 

@valbonaselimllari dhe Vivien së bashku në CLASS FASHION SHOW! ❤️

A post shared by Revista CLASS (@revista_class) on

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article