Njihuni me 6 vjeçaren ruse, është shpallur më e bukura në botë

Alina Yakupova  është cilësuar si vajza  më e bukur në botë.

Vogëlushja ruse prej 2 vitesh tashmë ka nisur karrierën e modelingut dhe numëron me miliona ndjekës në profilin e saj në Instagram.

 

6-vjeçarja ka flokë bjond, sy jeshil dhe ëmbëlsi karakterizuese në fytyrë.

Alina ‘rrëzoi’ nga froni i bukurisë një tjetër ruse. Para Alina-s, këtë ‘titull’ e gëzonte Anastasia Knyazeva

 

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article