Lori Hoxha feston ditëlindjen; 26 veshjet më të bukura si një buqetë urimi për këtë 26 vjetor

Lori Hoxha, njëra prej trashëgimtareve të gjigandi mediatik Top Media feston sot ditëlindjen e saj. Vajza më e madhe e familjes Hoxha mbush sot 26 vjeç dhe ky vit e ka gjetur atë midis Tiranës ku ka familjen dhe Londrës ku është shpëërngulur për të vijuar studimet e saj.

Përgjatë këtij viti fashionistja që ndiqet nga mbi 816 mijë njerëz në Instagram, na ka sjellë një sërë kombinimesh dhe veshjesh të cilat, janë si gjithmonë një hap me kohën dhe frymëzuese për cilëndo vajzë që e ndjek Lorin e nuk di ç’të vesh në një ditë apo sezon të caktuar.

Bordo.al si një formë për t’i uruar ditëlindjen sjell 26 veshjet më të përfolura dhe më të bukura të këtij viti si një buqetë urimi për këtë 26 vjetor ditëlindjeje.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article