“Nuk ishte vendimi im”!, moderatoren e largojnë nga prezantimi i emisionit më të dashur për shqiptarët

Ola Bruko nuk do të jetë më në ekranin dhe nën moderimin e emisionit aq të ndjekur dhe të dashur të bamirësisë “Shqiptarët për shqiptarët”.

Mungesa e prezantueses krah dy emrave të njohur Elvis Naçi dhe Sidrit Bejlleri u ka rënë në sy menjëherë shikuesve besnikë, të cilët kanë nisur ta pyesin Brukon se çfarë por ndodh me të dhe përse ajo mungoi në puntatën e parë të sezonit të ri të emisionit, që nisi mbrëmjen e së premtes së 18 Tetorit.

Për t’iu përgjigjur shikuesve dhe publikut, prezantuesja ka vendosur të bëjë një status në profilin e saj në Facebook duke zbuluar se në këtë sezon të ri ajo është lalrguar nga prezantimi i emisionit dhe se ky nuk ka qenë vendim i saji.

“Mirembrema te gjitheve!

Ndjej detyrimin te shkruaj dy fjale per te gjithe ata njerez qe kane nisur te me shkruajne qe prej ores 21.00 kur ne ekranin e Neës24 nisi sezonin e ri emisioni aq shume i dashur per mua dhe per ta “Shqiptaret per shqiptaret”.

Per ata por edhe per te tjeret qe pyesin veten “çfare po ndodh?”..

Une nuk do te jem me moderatorja e programit tuaj te dashur, por vetem pjese e ekipit te tij.

Ky nuk ishte nje vendim i imi!

Do deshiroja qe askush te mos ndikohej nga ky detaj per te dhene kontributin per ata njerez qe kane vertet halle e nuk duan te dine fare se kush moderon e kush jo!

Une vazhdoj te besoj te miresia!

Uroj edhe ju!”, shkruan Bruko.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article