Lori Hoxha e paska bërë ditëlindjen “si dasëm“; kishte dhe një fustan të dytë që të verbonte sytë!!!

Lori Hoxha nuk  e kaloi aspak në heshtje 26 vjetorin; trashëgimtarja e Top Channel kishte vendosur që kremtimi të ishte një `shkëlqim“, duke nisur nga vetë fustanet që kishte përzgjedhur për këtë ditë të vecantë për të. I pari ishte një fustan velvet ngjyrë rozë e thellë, që rripat I kishte gurë të shndritshëm të bardhë.

Por mbrëmja për Lorin nuk mbaroi këtu: ajo vazhdoi me një fustan të shkurtër gri krejtësisht transparent, edhe ai super vezullues. Këtë të dytin e kishte kombinuar me një xhaketë të zezë, të cilën e kishte hedhur shpatullave!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article