Nuk do ta besoni kurrë që kjo është mamaja e Tayna-s!!

Është jo vetëm e talentuar, por edhe mjaft simpatike: Tayna ka arritur të pushtojë zemrat e publikut sin ë Shqipëri e Kosovë, ku është kthyer në njërën prej këngëtareve më të kërkuara.

Por ndërsa kjo vajzë bukuroshe me forma të admirueshme fizike po shijon suksesin dhe famën, kureshtja si përherë nuk është e vogël edhe për familjarët e saj. Tayna  së fundi përmes një fotoje të postuar në rrjetet sociale, na prezantoi të ëmën, dhe mbetëm pa fjalë!

Nëse nuk do ta kishte sqaruar vetë në komentin shoqërues, do të mendonim se bëhej fjalë për motrën! “Nëna ime, gruaja më e bukur në botë”, ka shkruar ajo.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article