Cfarë do të veshin fashionistat nëpër botë këtë Vit të Ri!!

Veshja e festave këtë radhë ka një emër: shkëlqim! Duhet të bini në sy. Është koha për t`i thënë mirupafshim 2019-tës me shumë hare dhe për të mirëpritur krahëhapur vitin që po troket. Dhe ju duhet të ndiheni mrekullisht mirë me veten tuaj. Veshja këtu, ndihmon shumë. Për t’ju kursyer kohë, për të kompletuar idetë e veshjeve dhe për të kërkuar një fustan festiv që t`ju bëjë të dukeni mahnitëse, ja disa ide nga fashionistat nëpër botë. Janë fustane që mund të vishen atë natë por edhe nëpër raste të tjera si në disko apo dasma, dhe gjithmonë me të njëjtin efekt.

Fustani i satenit

 

Fustani me temina ( tip disko)

Fustani I shkurter me fjongo

Fustani mini me detaje

Fustani I shkurter I lidhur ne mes

Fustani me detaje perlash

Fustani prej kadifeje të butë

Fustani I atllasit

Fustani me shkëlqim metalik

Fustani I gjatë me temina

Fustani I gjatë I derdhur pas trupit

 

Previous ArticleNext Article