Dizajneri prezanton fustanin më të shtrenjtë të nusërisë në botë!

Në prezantimin e tij vjetor në Kajro, dizajneri egjiptjan Hany El-Behairy tërhoqi vëmendjen padyshim për krijimet e veta, por mbi të gjitha për cmimin e kripur të fustanit të nuses me të cilin e mbylli eventin e tij. Fustani me të cilin sfiloi aktorja vendase Mai Omar, kushtonte jo pak, por plot 15 milionë dollarë. Një cmim I tillë I detyrohet faktit që veshja është qepur me qindra diamantë e gurë të vegjël të cmuar. Fustani përpara vjen I shkurtër mbi gju, dhe prapa I gjatë e I derdhur në një bisht të cilin duheshin ndihmëse për ta mbajtur.

 

View this post on Instagram

 

@maiomar_ 😍 @hanyelbehairycouture 💯th #fashionshow

A post shared by NoraYoussef_photography (@norayoussef_photography) on

Pamjen e kompletonte një vello e zbukuruar me yje,  e cila ashtu si dhe pjesa tjetër e veshjes, kishte plot elementë orientalë.

 

View this post on Instagram

 

@maiomar_ 😍 @hanyelbehairycouture 💯 th #fashionshow

A post shared by NoraYoussef_photography (@norayoussef_photography) on

Previous ArticleNext Article