Destinacionet/ Arratia e VIP-ave shqiptarë për festimet e Vitit të Ri nëpër botë!

Pasi kanë përmbyllur një vit me suksese, ngjarje të bukura e ndoshta edhe të shëmtuara që mund të kenë ndodhur gjatë 365 ditëve tw vitit 2019, emra të njohur të showbiz-it shqiptar kanë marrë avionet dhe kanë fluturuar drejt destinacioneve të cilët ata kanë zgjedhur të presin Vitin e Ri 2020.

Nga dunat e shkretëtirës së Dubait dritave të qytetit që s’fle kurrë Neë York, luksit të Rivierës Franceze Kanë, etj, Blendi Fevziu, Sara e Lori Hoxha, Agnesa Vuthaj, dhe shumë emra të tjerë ndër radhët e VIP-ave shqiptarë zgjodhën të festonin në këto vende:

Lori Hoxha (Shkretëtira Al Maha, Dubai)

Sara Hoxha dhe i biri London (Shkretëtira Al Maha, Dubai)

Marina Vjollca (Dubai) 

Luana Vjollca (Dubai)

Getoar Selimi (Dubai)

Arbana Osmani (Disneyland, Paris) 

 

View this post on Instagram

 

Gëzuar #2020 #happynewyear2020 #lavieenrose

A post shared by Agnesa Vuthaj (@agnesavuthaj) on

Agnesa Vuthaj (Cannes, Francë)

Blendi Fevziu (Dubai) 

Xhemi Shehu 

Lei Kraja (New York) 

Jonida Maliqi (Greqi) 

Previous ArticleNext Article